Tesbih Yapımı – Takı Tasarım Yarışması ( Gökhan Eker )

Gökhan Eker ‘e Teşekkür ederiz
Yorum ve düşüncelerinizi yorumlarda yapmayı unutmayın .Eğer arkadaşımızın videosunu beğendiyseniz beğeni butonuna basın ve yorum yapın eğer beğenmediyseniz yine butonu kullanıp oylaya bilirsiniz ve eksik olduğu tarafları eleştirebilirsiniz.
HAYDİ SENDE BENDE VARIM DİYORSAN CEP TELEFONUNLA VİDEONU ÇEK ve gönder.
KATILMA BİLGİLERİ ALTTADIR.

Tanıtım videomuzu izleyin:

Değerli takı tasarım atölyesi izleyicileri:
SİZDEN GELENLER adlı bir oynatma listesi oluşturup evinizde veya müsait olduğunuz zamanlarda en sevdiğiniz veya yapımında kendine güvendiğiniz modelleri yaparken sadece videoya çekmek . Sizden çok profösyönel işler yapmanızı tabi kide istemiyoruz Fakat unutmayın ki sizin bildiğiniz ufak bir tasarım bile olsa veya siz öyle zannetsen iz bile başkaları veya bizler için çok faydalı olabilir. Videolarda arzu eden konuşarak arzu eden sessiz yapabilir .Unutmayın ki her yolladığınız tasarım tarafımızca düzenlenecek ve sizi tasarımınızı en iyi şekilde Kanalımızda sergilenecektir.
iyi veya kötü oldu demeyin biz videolarınızı en iyi şekilde kıpıp gerekirse seslendirmesini de yapacağız.

Aklınızın takıldığı kafanıza takılan bir soru olursa bize facebook adresimizden , telefon numaralarımızdan veya gmail adresimizden ulaşabilirsiniz. video odada belirttiğimiz gibi buşekilde birçok kitleye ulaşacağız ve herkez kendi uzman olduğu alanda faydalı olacak.
bunun sonucunda videolarda en çok beğeni toplayan tasarıma kendi el işçiliği ile yaptığımız Bir tasarımı hediye edeceğiz.
TESBİH MODELİ, BİLEKLİK MODELİ. KOLYE MODELLERİ, YÜZÜK MODELLERİ ve aklınıza gelebilecek her türlü modeli bizlerle paylaşabilirsiniz.

İRTİBAT İÇİN:
TELEFON NUMARAMIZ : 0542 740 49 38
GMAİL ADRESİMİZ: volkanakin1977@gmail.com
FACEBOOK ADRESİMİZ: https://m.facebook.com/pages/Tak%C4%B1-Tasar%C4%B1m-At%C3%B6lyesi/305458572814369?fref=ts

Yukarıda bulunan Adres ve telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
KOLAY GELSİN.
tanıtım videomuzu izleyin

Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Ağlarda Biz
Web tasarım Web tasarım